BARO MOBİL UYGULAMASI

plain-about Baromobil uygulamaları avukatların ihtiyaç duyacakları bütün bilgileri bir arada tutar. Baro hakkında bilgiler, yönetmelikler, duyurular, mevzuat, ilanlar, basın açıklamaları, iletişim bilgileri, anlaşmalı kurumlar, etkinlikler gibi zengin modül yapısına sahiptir. Push bildirimi özelliğisayesinde hiç bir bilgiyi kaçırmasınız. Avukat çağrı sistemi ile entegre çalışarak duruşma saati geldiğinde bildirim ile çağrı alabilirsiniz. Bugüne kadar yapılmış en iyi baro uygulaması, üstelik ÜCRETSİZ!.

BARO AVUKAT ÇAĞRI SİSTEMİ

plain-about Avukat çağrı sistemi, Baro mobil ile entegre çalışan bir web tabanlı duruşma çağrı sistemidir. Baro mobilden ayrı bir yönetim paneline ve kullanıcı arayüzüne sahiptir. Katip veya mübaşir duruşma saati geldiğinde Avukatı, duruşma salonunu, duruşma saatini ve dosya numarasını seçip çağır tuşuna bastığında seçili avukatın baromobil uygulamasına ve adliyedeki avukat odalarındaki ekrana çağrı bildirimini anlık düşürür. Böyle çağrı yapılan avukat ilgili duruşma saatini dinamik olarak takip edebilir.

SİGORTA POLİÇE TAKİP UYGULAMASI

plain-aboutSigorta acenteleri için geliştirdiğimiz masaüstü uygulamasıdır.;

  • Kasko ve trafik poliçe kayıtlarını tutabilirsiniz.
  • Poliçelerin bitiş tarihlerini hatırlatma sistemi sayesinde uyarı bildirimi şeklinde gösterir.
  • Poliçe bitiş tarihlerini kalan gün sayısına göre farklı renklerde göstererek poliçe durumlarının ayırt edilmesi kolaylaştırır.
  • Özelleştirilebilir uyarı sistemi sayesinde hatırlatma periyotları günlük,saatlik gibi istenilen sıklıkta gösterilebilir.
  • Diğer acentelerle ortaklaşa yapılan satış-ödeme kayıtlarını tutabilirsiniz.
  • Kasa modülü sayesinde kasa giriş çıkışlarını kayıt altına alabilirsiniz.
  • SMS modülü ile poliçe müşterilerinize hatırlatma smsleri gönderebilir, özel günlerde kutlama mesajları atabilirsiniz.